Spotkamy się na adoracji i uwielbieniu w salce Kolbego. Od kilku dni jest we mnie przekonanie, by było to spotkanie jednego refrenu: „zrzuć na Mnie troski swe”. Spróbujemy w progu Wielkiego Tygodnia oddawać Bogu konkretne przestrzenie naszego życia, wszystkie zawirowania, zranienia, trudności, problemy relacje.