Góra Modlitwy – nocne „tracenie czasu” z Jezusem ✨

📅 Z piątku na sobotę (29/30 maja) 📍 Kościół św. Józefa na Józefowcu

Kochani!

Wracamy z przestrzenią, za którą wielu z Was bardzo tęskniło. Organizujemy z piątku na sobotę Górę Modlitwy! 🙏 To wspaniała okazja na nocne, ciche posiedzenie sam na sam z Jezusem i piękne „tracenie” przy Nim czasu.

Nasza Góra Modlitwy ruszy w piątek tuż po wieczornej Mszy Świętej (czyli o 18:00) i potrwa aż do soboty rano (czyli do 7:00.

👉 Jeśli nie jesteś od nas ze wspólnoty, a chcesz po prostu wpaść się pomodlić – drzwi są otwarte! ❤️ Nie musisz zapisywać się w żadnym formularzu. Możesz przyjść na czuwanie o dowolnej, pasującej Ci godzinie.

Do zobaczenia na modlitwie! Niech to będzie piękny, błogosławiony czas. 🌿