Udało się ustalić harmonogram spotkań w Domu Kultury i zaprosić na nie następujących gości:

6 października przyjadą do nas MAJA I KRZYSZTOF SOWIŃSCY. 

Krzysiu ze swoim poruszającym świadectwem (o Bogu wyrywającym  z bagna nieczystości i uzależnień) a jego żona Maja poprowadzi wieczór uwielbienia. Jej muzyka jest genialna (kradniemy czasami jej frazy „Siedzącemu na tronie, szepnijcie aniołowie” Jej transmisje live z modlitwy uwielbienia są jedną z najciekawszych propozycji stanięcia w Bożej obecności.

Możecie posłuchać jej piosenek na kanale Sowinsky na YouTube lub Spotify (Maja Sowińska)

 

13 października na spotkanie w salce Kolbego przyjedzie do na MARIA KASTYAK, liderka warszawskiej wspólnoty „Dom”. Skończyła filmoznawstwo, pracowała m.in. w Religia.TV,  maluje i z wielką pasją opowiada o Bogu. Tytuł jej konferencji? TATUŚ.

 

27 października będzie u nas o. TOMASZ GAŁUSZKA dominikanin, świetny mediewista, który odkrył Odnowę charyzmatyczną wertując Summa Theologiae świętego Tomasza z Akwinu. Świetny mówca (był m.in. na tegorocznej Strefie Zero) Opowie O ŻYCIU W ZACHWYCIE

 

17 listopada przyjedzie z wykładem o radości (już nam się gęba śmieje) MICHAŁ NIKODEM nasz brat, kuzyn, człowiek, którego nikomu w tej wspólnocie nie trzeba przedstawiać) Gejzer energii.

 

1 grudnia będzie u nas słynny budowniczy mostów KAROL SOBCZYK, człowiek któremu Bóg położył w sercu jedność i od lat żyje w tym stylu. Świetny mówca, lider wspólnoty Głos Na Pustyni z Krakowa. Tytuł konferencji? „NIE WSZYSTKO JEDNO”.

 

15 grudnia Wigilia wspólnotowa.W tym roku spotkamy się w Domu Kultury. Będzie to przestrzeń rozmowy, świętowania, budowania relacji. Wysłuchamy też koncertu kolęd w znakomitym wykonaniu (szczegóły wkrótce)